Katalogi mebli Bomar - Bomar Meble

Katalogi

Start / Katalogi

Najnowszy katalog 2024

Kolekcja mebli 2023

Kolekcja mebli 2021

Kolekcja mebli 2020

Kolekcja mebli 2019

Kolekcje ubiegłych lat…
Zmieniamy się dla Was… ?

2018/19

2017/18

2015/16

2013/14

2012

2011/12

2009/10

Przygotowujesz się do aranżacji wnętrza budynku mieszkalnego? Jest to nie tylko kreatywne, ale również ekscytujące wyzwanie, które wymaga od nas przemyślenia kilku aspektów. W końcu od wybranych elementów wyposażenia zależeć będzie nie tylko estetyka pomieszczenia, ale również wygoda jego użytkowania. Dostępne katalogi meblowe z pewnością zainspirują Cię do stworzenia w Twoim domu niepowtarzalnego klimatu z wykorzystaniem stylu współczesnego lub klasycznego.

Katalogi mebli drewnianych i nie tylko

Chcesz, żeby projektowanie domu okazało się wyjątkową i niezapomnianą przygodą? W asortymencie sklepu internetowego dostępne są krzesła drewniane i kubełkowe, ławo-stoły (blaty wykonane z forniru), a także stoliki. Stylowe, wysokiej jakości i przede wszystkim kreatywne – właśnie takie są nasze meble. Katalog przedstawia propozycje aranżacji wykończonych w stylistyce glamour, nowoczesnej czy skandynawskiej, a nawet nieco bardziej klasycznej.

Kreatywne aranżacje wnętrz

Na stronie internetowego znajdziesz kolekcje mebli drewnianych z lat 2021, 2020, a także 2019 – oraz wcześniejszych. Możliwość podglądu wcześniejszych katalogów nie tylko zwiększa Twoje możliwości aranżacyjne, ale również pozwoli Ci zobaczyć, jak nasza firma się rozwinęła pod względem produkcji wyjątkowych elementów wyposażenia. Prezentowane stoły z blatami z forniru i ławy drewniane wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również zwiększoną funkcjonalnością – dostępne są w wielu wykończeniach do wyboru, dzięki czemu każdy znajdzie opcję dostosowaną do jego indywidualnych preferencji.

Inspiracje projektowe dla Ciebie

W prezentowanych katalogach w formie online nie tylko znajdują się meble drewniane i fornirowane już istniejące na rynku od kilku sezonów, ale również pierwszy raz prezentowane nowości, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Jako producent nieustannie śledzimy nowości pojawiające się w branży i wprowadzamy do naszych projektów nowoczesne rozwiązania.

Sprawdź jakie niepowtarzalne elementy wyposażenia wnętrz dla Ciebie przygotowaliśmy w naszych katalogach! Każdy znajdzie u nas modele odpowiadającego jego indywidualnym preferencjom.