Kolorystyka drewna - wybarwienie, okleiny naturalne, błyszcz, flader, pasiak – Bomar Meble

Wzornik wybarwień

Start / Wzornik wybarwień

Wzornik wybarwień drewna i forniru

Szanowni Państwo!

Informujemy, że dąb europejski posiada różne struktury usłojenia: błyszcz, flader oraz pasiak. Każdy z elementów okleiny naturalnej czy drewna może posiadać inną strukturę oraz barwę. Świadczy to, o naturalnym jego pochodzeniu.

Więcej informacji, na temat dębu europejskiego, znajdą Państwo w artykule na naszym blogu.

Podoba się Państwu styl skandynawski? A może bardziej cenią Państwo wnętrza urządzone w stylu glamour, w których nie brakuje mebli wykończonych na wysoki połysk? Zróżnicowana kolorystyka drewna oferowana przez nasze przedsiębiorstwo na pewno spełni wszystkie Państwa oczekiwania i pozwoli stworzyć genialne aranżacje w każdym pomieszczeniu! Gama dostępnych wybarwień jest bardzo szeroka: oprócz nowoczesnego buku biały mat, w którym warto wykonać blaty stołów kuchennych, przygotowaliśmy również mnóstwo wariantów dla zwolenników klasyki, w tym choćby dąb orzechowy czy modny w ostatnich latach dąb sonoma.

Naturalna kolorystyka drewna - przepiękne wybarwienia dla wymagających Klientów

Meble zamawiane w naszym sklepie online można bez najmniejszego trudu dostosować do własnych upodobań - np. w przypadku stołów dajemy możliwość wyboru wybarwienia nóg, blatu oraz jego obrzeża. Wszystkie warianty są absolutnie niepowtarzalne i będą cieszyć Państwa oczy przez długie lata.

Jeżeli nie są Państwo pewni, które z wybarwień będą najlepsze do aranżacji w konkretnym stylu, zapraszamy do kontaktu. U nas zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo!