Tkaniny obiciowe, tapicerskie do mebli drewnianych – Bomar Meble

Wykaz tkanin

Start / Wykaz tkanin

Tkaniny

Tak szerokiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej! Zamawiając u nas meble, do dyspozycji masz najwyższej jakości tkaniny obiciowe Fargotex, Top Textil, Davis/Dekoma, podzielone na kilka grup cenowych. Tekstylia dostępne są w setkach różnorodnych wariantów kolorystycznych, a dodatkowo nie brakuje tutaj produktów o wielu wspaniałych właściwościach, które ułatwią Ci pielęgnację dekoracyjnego krzesła, sofy czy fotela i pozwolą zachować piękny wygląd mebli na długie lata.

Do dyspozycji masz m.in. nowoczesne tkaniny tapicerskie wykonane w technologii Magic Home: wiele z nich ma zdolności hydrofobowe i trudnopalne, dostępne są też dzianiny (Sven, Piano, Vienna i inne), które w łatwy sposób możesz wyczyścić wodą. Masz zwierzęta? Wybierz kolekcje odporne na drapanie pazurami, np. Zoya i Vocal!

Szczególnie wymagającym użytkownikom poszukujących idealnego materiału obiciowego do wnętrz urządzonych w stylu glamour, polecamy natomiast kolekcje Mistic, Nordic i Daytona od Aquaclean. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich dostępnych materiałów tekstylnych, jeżeli potrzebujesz produktu o konkretnych właściwościach, chętnie Ci doradzimy!

Wykaz grup tkanin alfabetyczny wszystkich producentów

Kliknij poniższy przycisk

Tkaniny w technologii Magic Home:


Piano

Milton New

Forres

Linea

Zoya

Neon

Mat Velvet

Monolith

Venus Velvet