Sklep

Kupując wyposażenie domu lub mieszkania warto zaopatrzyć się w akcesoria, które posłużą nam na lata. Dlatego dbamy, by nasze meble z drewna dębowego i bukowego były nie tylko modne i eleganckie, ale również wytrzymałe i solidne. Dostępne w ofercie stylowe krzesła, stoły i ławo-stoły są właśnie takie – minimalistyczny design przeplata się z solidnym, rzemieślniczym wykonaniem dając nietuzinkowy produkt.

Usiądź wygodnie

Stylowe krzesła z naszej oferty nie tylko przyciągają wzrok, ale również zapewniają wygodę siedzenia. Zaprojektowane przez mistrzów swojego fachu, każde z nich jest ergonomiczne, dzięki czemu kręgosłup użytkownika nie będzie obciążony podczas czytania książki lub spożywania posiłku. Każdy mebel lakierowany, czy to z drewna bukowego, czy dębowego, idealnie pasuje do innych stylowych produktów z naszego katalogu.

A jeśli już o nich mowa, każde stylowe krzesło zasługuje na równie szykowny stół. Dlatego u nas każdy z nich, czy to mniejszy, czy to większy, jest stworzony po to, by dodać szyku i elegancji Twojej sypialni lub kuchni. Eleganckie wyposażenie wnętrz, takie jak produkty z drewna bukowego lub dębowego, są niezastąpionym elementem kreowania rodzinnego ogniska.

Meble lakierowane na rodzinne zgromadzenia

Dla najbardziej wymagających w ofercie widnieje katalog ławo-stołów. Są to meble rozkładane, stworzone z warstwy drewna dębowego lub bukowego, które często występują jako produkty lakierowane. Służyć mogą jako miejsce na rodzinny obiad lub, gdy przyjdą goście, można je rozłożyć, by zwiększyć ich rozmiar.